strategie opcyjne  - interactingarts.org

Porady na temat Jak handlować z trendem i Spot odwrócenia

handlowym Trend wydaje się, że powinna być łatwa, ale kiedy pierwszy poznanie trendów twoje transakcje najprawdopodobniej skończy się po niewłaściwej stronie wielu z nich. Zazwyczaj jest to wynikiem nie do końca rozumiejąc naturę trendów oraz wspólny błąd handlu wobec trendu, ponieważ myślisz odwrócenie zaczyna. Tutaj pokażę ci kilka wskazówek, które pomogą Ci będzie zrozumieć dynamikę tendencji i odwrócenia trendu i jak dostać się na jedno i drugie.

Impulsy i korekt

Cena nie porusza się http://www.opcjeonline.com/opteck/ w jednym kierunku trwały długo. Nawet podczas silnego trendu impulsy Cena silnie, koryguje, następnie impulsów i tak dalej. Dlatego podczas tendencję istnieją dwa główne środowiska, które występują impulsami i poprawek.

impulsy występują w kierunku większego trendu i zazwyczaj obejmują dużą powierzchnię więcej, nawet jeśli impuls niekoniecznie długo. Są to bardzo silne ruchy, a ostatecznie te, które chcą handlować z.

Korekty z drugiej strony są ruchy przeciw tej tendencji. Poprawki obejmują mniejszy obszar niż cena impulsów. Mniejsze poprawki pozwalają na cenę aby głowa drogę w jednym konkretnym kierunku.

Impulsy i poprawki mogą być zarówno w górę lub w dół. Istnieje błędne przekonanie, że korekty są zawsze przenosi się do spowolnienia. To nie jest prawda. Korekta jest po prostu ruch przeciwko bardziej dominującego trendu. Więc jeśli impulsy dużym cen porusza-są na drugiej, a następnie korekty będzie pozytywnie.

Rysunek 1. AUD / USD – 15 Wykres Minuta impulsami (żółty) i korekt (biały)

Trading z Trend

Idealnie chcesz handlować w kierunku impulsów i korekt dostarczyć punktach wejścia. Dwa potencjalne sposoby wprowadzania zostały Przeczytaj ca?y artyku? pokryte w moich artykułach TRADING „Mini-kanałowy Breakout“ oraz czerpanie Niższe wzloty i upadki Wyższe w cenę.

Dźwięki proste. Jeśli duże ruchy są na plus, aby poczekać na korektę, a następnie użyć metody wprowadzania (takie jak te opisane w wyżej wymienionych artykułach), aby dostać się i jeździć impuls do zysku.

Ale to trend, który składa się z dwóch impulsów i korekt, nie będzie trwać wiecznie. Ostatecznie impulsy zaczyna poruszać się w przeciwnym kierunku.

Spotting Potencjalne Odwrócenie

W celu handlu z trendem, trzeba także zauważyć odwrócenia. Jeśli nie można dostrzec odwrócenia skończy handel ze starego trendu i utraty pieniędzy.

Oto kilka sposobów, aby określić, kiedy odwrócenie trendu może mieć miejsce:

A trend spadkowy jest tworzony przez niższe niskich skrzydłowych w cenie, oraz niższych maksimów skrzydłowych. Dlatego też, jeśli trend spadkowy nie dokona nowa niska (tworzy wyższy niskie), lub tworzy przeczyta? tutaj na tej stronie wyższy niski huśtawka, odwrócenie jest potencjalnie jest w toku. To nie znaczy, że trend spadkowy się kończy, to po prostu oznacza, że ​​trend spadkowy jest w związku z czym nie jest najlepiej w handlu, aż nowy trend, w górę lub w dół wyłania.

Jeśli zauważysz otoczenia rynkowego, w których zarówno w górę iw dół ruchy są podobnej wielkości, a potem najprawdopodobniej w zakresie handlu lub wzburzony otoczeniu rynkowym, ponieważ cena nie może zrobić duży postęp w jedną lub drugą stronę. Ja osobiście nie handlować w tych czasach; Chciałbym dużo raczej poczekać, aż trend się rozwija.

Słowo końcowe

Większość przedsiębiorców usłyszeć na bardzo wczesnym etapie ich edukacji, że powinny one handlu z trendem. Przedtem jednak może się zdarzyć, trzeba zrozumieć, że tendencje tutaj cenowe za pośrednictwem impulsów i korekt. Impulsy i korekty zarówno stworzyć tendencji; jest to po prostu kierunek impulsów, które określa, że ​​tendencja do góry lub w dół. W zegarku trendu wzrostowego na niższą wysokie lub niskie niższe; w zegarku trendu spadkowego na wyższy niski lub wyższej wysokości. Są to zarówno znaki ostrzegawcze, aby uniknąć obrotu trendu dopóki trend jest przywrócona. Również obserwować wielkość impulsów. Kiedy rozpocząć większe ruchy występujące w innym kierunku, odwrócenie trendu jest możliwe w toku. Chociaż nie jest to możliwe, aby wiedzieć, kiedy nastąpi każde odwrócenie lub zawsze handlu z trendem, należy unikać obrót, gdy trend jest pytanie i zawsze staram się trendu na handel w kierunku największych ruchów (impulsy).