strategie opcyjne  - interactingarts.org

Moja rada dla młodych Traders

Jestem studentem uczelni i rozpoczął handel poważnie powrotem w 2010 roku, więc to, co chciałbym zrobić, to umieścić razem post dla młodszych handlowców tam jako ogólnych porad w oparciu o moje doświadczenia, w tym rzeczy zrobiłbym jeszcze raz, jeśli mógłbym może cofnąć się w czasie. To jest nastawiona przede wszystkim wobec tych, gimnazjum lub życia uczelni, ale czuję, że te, które klasyfikuje się jako nowy lub niedoświadczony wystarczy klikn?? w odniesieniu do obrotu byłoby znaleźć jakiś korzystania z tego postu, jak również.

Przede wszystkim polecam, że wszyscy młodzi przedsiębiorcy, niezależnie od ich poziomu handlu talentów, pójść na studia i uzyskać dyplom na początek. Nawet jeśli przez przypadek, że jesteś jednym z niewielu podejmowania wystarczająco dużo pieniędzy, aby utrzymać regularny dorosłego życia, chciałbym zachęcić wszystkich podmiotów ubiegających się rzeczywiście uzyskać tytuł licencjata. Jak wspomniałem w moim poprzednim poście (Czy jest możliwe w handlu opcje binarne dla życia?), Co daje obrót dzienny z domu za pomocą własnych środków jest bardzo trudne, nawet jeśli jesteś bardzo, bardzo dobrze finansowane od początku. Nawet doświadczony przedsiębiorca, który ma dziesiątki tysięcy dolarów do jego dyspozycji w handlu będzie trudno zrobić obrót dzienny. To jest po opcjeonline prostu niefortunne rzeczywistość.

Jeśli masz pewność, że chcesz prowadzić handel w karierze, po czym patrząc w dur jak ekonomii, biznesu i finansów może być najbardziej istotne avenue. Jednak te koncerny będą prawdopodobnie nauczyć absolutnie nic o tym, jak z pożytkiem towarowym lub zawiłości analizy technicznej. W rzeczywistości, w wielu uniwersytetach, może być bardziej poinformowany o handlu i jak rynki finansowe działają w ogóle, niż jakikolwiek profesor ekonomii. Istnieje wyraźna edukacja zaangażowana, jeśli chodzi o uczenie się, jak handlować i robić to dobrze, ale nie jest to dokładnie coś masz zamiar uczyć się w środowisku uniwersyteckim.

Jednak to, co te koncerny zrobi to daje umiejętności, aby stać na zatrudnienie w wielu zawodach. Każdy z nich będzie wzmocnić swoją kandydaturę na mniejsze zatrudnienie handlowych dotyczących funduszy hedgingowych, banków, prywatnych instytucji handlowych, i tak dalej. klicke tutaj Handel z wykorzystaniem funduszy danej firmy może być znacznie mniej stresujące niż próby stosunkowo ograniczone fundusze osobowych handlu. Jest też okazją do promocji jako swoje umiejętności handlowych / poprawić wyniki i czas oddany do wzrostu pozycji. Ponadto, zawsze można rozważyć zakaz handlu związanych z pracy, które wciąż dobrze zapłacić jak biznesowych / analityków finansowych i dyrektorów marketingu żeby wymienić tylko kilka.

Ponadto, bardzo rozważyć możliwość podjęcia klasy rachunkowości na uczelni. To może być jeden z najbardziej satysfakcjonujących kursów weźmiesz i dostarczyć Ci umiejętności, że inne klasy nie daje. Niezależnie od tego, należy rozgałęziać kliknij tutaj się nieco w wyborze kursu. Twój pierwszy rok studiów szkoły robi to najlepiej. Może poszedł do college’u, którzy chcą być przedsiębiorca lub jakiś rodzaj zawodu związanego zainteresowanie na rynkach finansowych, a kończy się wychodzi fizyk lub w drodze do szkoły prawniczej. Zawsze należy mieć otwarty opcji.

I jeszcze na studiach, zarządzanie czasem i priorytetyzacja stać się ogromnie ważne. Nigdy handlu, gdy masz pracę do zrobienia, są zestresowani lub brak snu lub właściwego odżywiania. To zawsze najlepiej handlować bez zakłóceń. Co więcej, nigdy nie ma myślenia, że ​​nie trzeba uczyć się ciężko, bo czujesz, trzeba będzie sukcesem handlu po uczelni jest skończona. Trading jest bardzo trudno dobrze w, więc jeśli ktoś nigdy nie notowane zyskiem przez długi okres czasu w przeszłości, http://www.opcjeonline.com/ to trudno przyjąć, że to będzie miało miejsce w przyszłości. Ogólnie rzecz biorąc, im wyższy GPA oferuje lepsze zadaniem jest prawdopodobne, aby otrzymać.

Teraz jak w rzeczywistości podręczny w obrocie, mój numer jeden zalecenie jest, aby zawsze pozostać na rachunkach demonstracyjnych tak długo, jak to możliwe. Kiedy po raz pierwszy rozpocząć się będzie po prostu nie być opłacalna. Istnieje silna krzywa uczenia się. Tylko dopóki nie będzie można udowodnić sobie, że można handlować z zyskiem na okres kilku miesięcy, i jest w stanie utrzymać współczynnik in-the-money 60% w stosunku do ponad 200 transakcji bym faktycznie zaleca się przenieść na rachunek Live inwestycjami na rynku pieniędzy.

Jeśli jesteś młody, szanse są dość wysokie, że nie masz dużo pieniędzy do stracenia, a wchodząc na żywo handlu od razu lub przed udowodnili sobie, że można handlować z zyskiem za pomocą wytycznych, jakie przedstawił powyżej, jest łatwym sposobem na utratę pieniędzy, że nie trzeba. Straciłem pieniądze, że nie mogę sobie pozwolić na utratę wcześnie i nie jest to uczucie radości. A jeśli nie dotrzeć do punktu, w którym jesteś w stanie handlować na żywo, utrzymać wielkość powi?zanie inwestycji rozsądne, poza emocjami przejmie. Dobrą postępy dokonane na koncie demo porównaniu do fatalny występ prawdziwe pieniądze prawie wydaje się najgorszy wyobrażalny szczęścia zafałszowany wyników handlowych. Jest to powszechny problem wśród rozpoczynających Handlowcy (wyniki Demo nie pasujących wyników rzeczywistych pieniędzy), ale prawdziwym podważenie